9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Prizren: Rrahu gruan, arrestohet

 

Policia në Prizren ka arrestuar një person pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt

Më Shumë

Ndryshimi i orës bëhet këtë fundjavë, ja si funksionon dhe kur ndryshon

Kthehet ora verore me akrepat e orës që lëvizin një orë përpara mes të shtunës 25 dhe të dielës 26 mars. I pari që teorizoi...

Zelensky kërkon një samit për planin e paqes

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky u ka kërkuar liderëve të BE-së të organizojnë një samit në një kryeqytet evropian për të diskutuar planin e tij...

Lajmet e Fundit