11.8 C
Prizren
E premte, 1 Dhjetor, 2023

”Proton Cable” nga Prizreni merr pjesë në Panairin e Bizneseve Shqiptare në Austri

Kompania industriale ”Proton Cable” do të merr pjesë në Panairin e Bizneseve Shqiptare në Austri.

Panairi mbahet më datën 21 tetor 2023 nga ora 10:00 – 18:00.

“ Ju ftojmë të na vizitoni në Museums Quartier, Museumsplatz 1, 1070 Vjenë”, njofton “Proton Cable”.

Më Shumë

79 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

892 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 24...

OJQ “ Profesionistët e Lirë për Kosovën” dhe Oda Afrikë -Ballkan, me marrëveshje bashkëpunimi

Organizata Joqeveritare “ Profesionistët e Lirë për Kosovën” kanë nënshkruar memorandum bashkëpunimi me Odën Tregtare Afrikë – Ballkan. Kryetari i OJQ-së “ Profesionistët e Lirë...

Lajmet e Fundit