10.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Qytetarët në përgjim

Pergjimet-telefonikeTë gjithë qytetarëve mund t’u përgjohen bisedat telefonike, mesazhet, rrjetet sociale, e-mailat, kudo ku ata kanë qasje në rrjetet elektronike përmes internetit, nga AKI-ja dhe Policia e Kosovës pa urdhër të Gjykatës.

Kjo do të zbatohet nëse kalon në Kuvendin e Kosovës Projektligji për Përgjimin e Komunikimeve Elektronike. /Zëri/

Më Shumë

Asamblistja e Listës ‘Guxo’ në Suharekë kalon në AAK

Asamblistja e Listës Guxo në Kuvendin e Komunës së Suharekës, Festa Kabashi ka vendosur që të kalojë në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës (AAK). Gjatë...

Komuna e Rahovecit dhe USAID-i nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka pritur sot në takim zyrtarë nga USAID-i, në krye me drejtoreshën Jennifer Ober me ç’rast nënshkruan...

Lajmet e Fundit