14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

SKANDAL| Menduh Thaçi i thotë shefit të shërbimit sekret maqedonas: Më ke afër deri në vdekje

Një prej përgjimeve në Maqedoni që janë transmetuar këto ditë nga mediat maqedonase është edhe ajo mes Kryetarit të PDSH’së, Menduh Thaçit dhe Shefit të Shërbimit sekret të Policisë së Maqedonisë, Sasho Mijalkov.

Dëgjojeni videon e publikuar nga NovaTv.

Më Shumë

Portugezi i Wolves refuzon Arsenal-in, pret ofertën nga Barcelona

Mesfushori i skuadrës angleze, Wolves, Ruben Neves, raportohet se ka refuzuar një ofertë nga Arsenal-i. 26-vjeçari do të futet në vitin e fundit të kontratës...

Zelensky i kërkon parlamentit të Ukrainës ta sanksionojë Iranin për 50 vjet

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, i ka kërkuar parlamentit të vendit të vendosë sanksione ndaj Iranit për 50 vjet. Duke cituar një projekt-rezolutë, gazeta ukrainase...

Mona Liza

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit