11.8 C
Prizren
E enjte, 30 Mars, 2023

Sukses i garantuar, Dafina falenderon fansat

dafina zeqiri me fansaDafina Zeqiri, me anë të një mesazhi të postuar në Instagram, ka falenderuar të gjithë fansat, për përkrahjen që i kanë dhënë.

Këngëtarja çdo ditë e më shumë po kërkohet që të performojë në clabe të ndryshme.

Ja kush është postimi i saj: “Ju du shumë! Faleminderit që m’keni mbështet gjithmonë!

Mbështetja & dashuria është një ndër dhuratat më të mirat që ekzistojnë”.

Më Shumë

Të paktën 29 migrantë vdesin pas fundosjes së dy anijeve në Tunizi

Të paktën 29 migrantë kanë vdekur pasi dy anije të vogla u fundosën afër brigjeve të Tunizisë brenda disa orësh nga njëra-tjetra, thanë zyrtarët. Migrantët...

Anthony Joshua synon të bëhet kampion sërish së shpejti dhe të pensionohet

Anthony Joshua synon të bëhet kampion i botës në kategorinë e rëndë të boksit sërish brenda 16 muajve të ardhshëm, por së pari i...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit