24.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Tayna kapet sërish mat me të dashurin miliarder?

Përflitet gjithmonë për muzikën që bën por sa i përket jetës private është treguar shumë hermetike. Ndonëse është munduar që të qëndrojë larg vëmendjes së mediave sa i përket kësaj pjesë, Tayna nuk i ka shpëtuar fotove të kapura nga ndjekësit.

Kohët e fundit është përfolur se ka nisur një lidhje dashurie me Giovanni Santoro. Agjenti i futbollistëve të njohur u fotografua bashkë me reperen disa javë më parë gjatë pushimeve që kanë kaluar në Itali. Ishte pikërisht ky udhëtim që zbuloi romancën e tyre.

Giovanni njihet si një nga miliarderët e rinj. Së fundmi, ‘Vipat e Bllokut’ kanë publikuar një video, në të cilën pretendohet se protagoniste është vetë Tayna, ku shihet duke u puthur me Giovannin. Ata shihen në një aeroport me valixhet e tyre./abcnews.al

Të paktën 20 të vdekur pas përplasjes së një autobusi me një kamion në Limpopo të Afrikës së Jugut

Të paktën 20 persona besohet se kanë gjetur vdekjen kur një kamion u përplas me një autobus në Limpopo të dielën. Sipas autoriteteve, shumica e...

80 vjet nga Lidhja e Dytë e Prizrenit

Sot janë bërë 80 vjet që nga mbledhja e Kuvendit në Prizren, i cili zgjati deri më 20 shtator dhe ku ishte vendosur për...

Lajmet e Fundit