22.8 C
Prizren
E enjte, 11 Gusht, 2022

Tentim vrasje në Prizren

Një tentim vrasje ka ndodhur dje në Prizren.

Viktima ka raportuar në polici se derisa ishte duke lëvizur me veture një person ka shtënë me arme zjarri ne drejtim te tij dhe është larguar ne drejtim te panjohur.

“Nuk raportohet për të lënduar për veç demit te shkaktuar në veturë”, njofton Policia e Kosovës, transmeton “PrizrenPress”.

“ Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar tre gëzhoja” .

“ Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”.

Më Shumë

“Kam mbetur pa rroba”, Alketa Vejsiut i ndodh e papritura dhe kërkon ndihmën e fansave

Moderatores shumë të dashur nga publiku, Alketa Vejsiut i ka ndodhur një e papritur. Ajo ka humbur valixhen transit 5 ditë më parë në...

Ngritja e çmimit të çimentos në 130 euro, shkatërrues për ndërtimin

Rritja e çmimeve ka prekur edhe produktin më të rëndësishëm çimenton. Eksperti i ekonomisë, Safet Gërxhaliu tha se sektori i ndërtimtarisë dhe ai i tregtisë...

Lajmet e Fundit