18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

“Vala” ka probleme vetëm në regjionin e Prizrenit

Koordinatori i Telekomit të Kosovës (TK) në regjionin e Prizrenit, Munip Gashi, tregon se

“Vala” ka probleme teknike vetëm në këtë regjionin.

“Kemi pasur probleme teknike në disa zona të regjionin të Prizrenit dhe vetëm ka qenë problemi me thirrje”, ka sqaruar Gashi për RTV ‘Besa’.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Oborret e shkollave në Prizren, parkingje për mërgimtarët

Komuna e Prizrenit ka hapur oborrin e gjimnazit “Gjon Buzuku” dhe të shkollës “Lidhja e Prizrenit” për parkimin e automjeteve të mërgimtarëve. Drejtori i Shërbimeve...

Gjergj Basta, gjenerali shqiptar që tronditi Evropën në mesjetë

Gjergj Basta, është një nga figurat më të njohura të praktikës ushtarake evropiane të fillimit të Rilindjes, nga ku kishte mbetur një emër i...

Lajmet e Fundit