20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Vdekje e dyshimtë në Prizren

 

Një femër është sjellë nga familjarët pa shenja jete në QKMF-në e Prizrenit.

Policia dyshon në vdekjen e saj.

“Është raportuar se nga familjarët e saj është sjellë në QKMF, viktima femër kosovare, pastaj është dërguar në spitalin rajonal të Prizrenit pa shenja jete. Nga mjeku është konstatuar vdekja e saj. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Komuna e Prizrenit po bën restaurimin e objektit të vjetër ekzistues të shkollës “26 Marsi” në Landovicë

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se krahas investimeve për përmirësimin e infrastrukturës arsimore, po vazhdon ndërtimi i aneksit në objektin e SHFMU “26 Marsi”...

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Mona Liza

Lajmet e Fundit