3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Vdes një person në Mamushë pasi u rrokullis me traktor

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti me traktor.

Sipas raportit të Policisë, rasti ka ndodhur më 17 maj, derisa viktima ishte rrokullisur me traktor gjatë kohës sa ishte duke e punuar tokën e bujqësisë.

Bëhet e ditur se njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Më Shumë

Mërgimtari nga Malisheva humb jetën në një aksident tragjik në Gjermani

Një ngjarje e rëndë është shënuar për familjen Buzhala nga fshati Llazicë e Malishevës, pasi djali i tyre Durim Buzhala është ndarë nga jeta...

Përmes këngës, Luizi konfirmon shtatzëninë e Kiarës – zbulon gjininë dhe momente tjera të ëmbla

Luiz Ejlli ka publikuar këngën e tij të fundit, të titulluar “Frymë”. Këngën siç duket ia ka kushtuar vajzës së tij, që ende nuk ka...

Lajmet e Fundit