22.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Vendimi i fundit i gjykatës ndaj Dibran Hoxhës dhe të tjerëve për rastin e vrasjes në ‘Kobra City’

Të dyshuarit për vrasjen e të riut nga Kukësi në ‘Kobra City’, Dibran Hoxhës dhe të tjerëve iu ka vazhduar paraburgimi edhe për dy muaj.

Këtë vendim e ka marrë sot Gjykata në Prishtinë, Departamenti Special.

Këtë për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhënësja e Gjykatës në Prishtinë, Mirlinda Gashi.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Artistët më të pasur Britanikë nën moshën 35- vjeçare

Ed Sheeran, Harry Styles dhe Adele janë përfshirë në listën e përpiluar nga ‘Sunday Times’, e cilai rendit personat më të pasur nën moshën...

Pablo Zabaleta rrëfen eksperiencën në Shqipëri: Udhëtim i pabesueshëm, ushqim dhe njerëz të mirë

Pablo Zabaleta është padyshim një nga futbollistët më të famshëm argjentinas e që ka luajtur për vite me radhë në nivele të larta të...

E kërkon MIlani

Himnet në ankand

Lajmet e Fundit