36.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Vetaksident në magjistralen Rahovec-Malishevë, lëndohen tre persona

Tre persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një vetaksidenti në magjistralen Rahovec-Malishevë.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj.

“Ka ndodhur një vetaksident ku janë lenduar tre persona. Janë nxjerrë nga automjeti me ndihmën e qytetarëve dhe janë transferuar në spitalin e Gjakovës. Kemi informacion se të tre janë jashtë rrezikut për jetë. Hetimet e trafikut janë në vendin e ngjarjes”, ka thënë Gjurkaj./Express/

Më Shumë

Totaj uron Bill Clintonin për ditëlindje

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj ka uruar ish-presidentin e ShBA-së, Bill Clinton me rastin e ditëlindjes së tij të 76-të. Totaj në llogarinë...

Presidenti Begaj sot viziton Prizrenin

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, në ditën e dytë të qëndrimit të tij në Kosovë, do të jetë për vizitë në Komunën...

Lajmet e Fundit