13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Vidhet një shtëpi në Brag Dri të Hasit

Hajnat kanë thyer dhe vjedhur një shtëpi në fshatin Breg Dri të hasit.

Pronari i shtëpisë ka njoftuar policin se hajnat në shtëpinë e tij kanë vjedhur ari.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se të dyshuar të panjohur me force kanë depërtuar në shtëpinë e tij, me ç ‘rast kanë vjedhur stoli ari në vlere te konsiderueshme”, njofton Policia e Kosovës.

Rasti është duke u hetuar./PrizrePress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit