4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Zjarr në Dragash, digjen një stallë dhe disa gjësende tjera

 

Një person në Dragash ka informuar policinë se ka shpërthyer një zjarr dhe si pasojë janë djegur një stallë, një objekt përcjellës, disa mjete pune dhe gjësende tjera.

Njësiti i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë kanë lokalizuar zjarrin.

Nuk raportohet për të lënduar.

Më Shumë

Dy vjet nga vdekja e Rasim Thaçit – Cimës

Sot janë bërë dy vite që kur ka ndërruar jetë aktori dhe humoristi i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima. Cima vdiq më 26 mars...

Bien temperaturat, sot mot i vranët dhe me shi

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga të dobëta...

Lajmet e Fundit