Lëshohet banesa me qira në Prizren

Lëshohet banesa me qira në Prizren. Ajo gjendet afër Parkut të Qutetit , përkatësisht përballë “Interex”-it. Banesa posedon : Sallon ditore me mobile si TV me internet + Sallon me kuzhinë + dy (dy) dhoma të gjumit Wc , korridor si dhe dy ballkona Banesa është në Katin e 6-të, me ashensor (Lift) Lëshohet vetëm … Vazhdoni me leximin e Lëshohet banesa me qira në Prizren