8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Lëshohet banesa me qira në Prizren

Lëshohet banesa me qira në Prizren.

Ajo gjendet afër Parkut të Qutetit , përkatësisht përballë “Interex”-it.

Banesa posedon : Sallon ditore me mobile si TV me internet +

Sallon me kuzhinë + dy (dy) dhoma të gjumit
Wc , korridor si dhe dy ballkona

Banesa është në Katin e 6-të, me ashensor (Lift)

Lëshohet vetëm për afat gjatë me kontratë 1 vjeçare

Qiraja mujore 300 euro .

Të interesuarit mund të lajmërohen në tel: 044 420 441 si dhe në viber

Më Shumë

Prizreni, dhembja e kujtimeve

Qazim Thaçi Prizreni, asnjëherë derën nuk e mbylli as për miq e jo-miq Që ta kalosh Urën e Gurit e të çmallesh me atë të Lanetit Zejet...

Italia me pesë skuadra në Champions, mjafton vetëm një kombinim për t’u zyrtarizuar

Italia vijon të kryesojë renditjen e kampionateve elitare të Europës dhe mesjava në kompeticionet europiane, thelloi edhe më shumë diferencën me Gjermaninë ndjekëse. Madje,...

Lajmet e Fundit