11.8 C
Prizren
E enjte, 30 Mars, 2023

Lëshohet banesa me qira në Prizren

Lëshohet banesa me qira në Prizren.

Ajo gjendet afër Parkut të Qutetit , përkatësisht përballë “Interex”-it.

Banesa posedon : Sallon ditore me mobile si TV me internet +

Sallon me kuzhinë + dy (dy) dhoma të gjumit
Wc , korridor si dhe dy ballkona

Banesa është në Katin e 6-të, me ashensor (Lift)

Lëshohet vetëm për afat gjatë me kontratë 1 vjeçare

Qiraja mujore 300 euro .

Të interesuarit mund të lajmërohen në tel: 044 420 441 si dhe në viber

Më Shumë

Lajmet e Fundit