19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Aksident i rëndë në Prizren, shpëton foshnja një muajshe

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”, në Prizren, ku pas përplasjes së dy makinave mes vete, nuk dihet për numrin e të lënduarve.

Siç raportojnë lexuesit e IndeksOnline, nga vendi i ngjarjes ka arritur të shpëtohet një foshnje një muajshe e cila është dërguar për trajtim në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Do të ju mbajmë të informuar për këtë rast…

Më Shumë

Bie çmimi i vezëve në Kosovë, ja sa kushtojnë tash

Këto ditë në tregjet kosovare të të gjitha llojeve (në shitore të specializuara, në minimarkete, markete dhe megamarkete, në tregje të gjelbra) po vërehet...

Luiz Ejllin e ndalojnë policia, i kërkojnë të bëjë foto me ta

Fituesi i Big Brother VIP Luiz Ejlli padyshim është personazhi i momentit në showbizit shqiptar. Rrjetet sociale të këngëtarit numërojnë me qindra mijëra ndjekës dhe...

Lajmet e Fundit