23.8 C
Prizren
E hënë, 16 Maj, 2022
- Advertisement -

Rozë

Horoskopi për ditën e diel/ Ja cilat shenja do kenë një ditë romantike

Dashi Bukuria e ditës mund të mos jetë e dukshme kur të zgjoheni këtë mëngjes, por me kalimin e orëve do të filloni të kuptoni...

Shyhretja kështu rregullohet në pushime

Shyhrete Behluli këtë kohë po e shfrytëzon që të relaksohet në një vend superior. Pasi që është e angazhuar në sezonin e verës, këngëtarja në...

‘Jetoj me tre burra në shtëpi’/ Çiljeta bën rrëfimin e pazakontë

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” ka bërë një rrëfim ndryshe për familjen e saj. Ajo ka...

Lirohet nga burgu Elsa Lila, avokati Visha: E gjitha një keqkuptim

Këngëtarja shqiptare Elsa Lila e arrestuar në 16 mars në Itali me akuzën për përfshirje në grup kriminal, është liruar nga burgu. Lajmi është konfirmuar...

Fero i bie pishman për tatuazhet: Pasi lexova hadithet vendosa të mos bëj më

Në kuadër të shumë reperëve që kanë qenë të ftuar në emisionin “Barber Shok”, i radhës ka qenë reperit Feronit Shabani, i njohu si...

Ronaldo dhe Georgina e zbulojnë emrin e vajzës së tyre

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo, kanë bërë publik emrin e vajzës së tyre e cila lindi disa javë më parë. Ronaldo dhe partnerja e tij,...

A rezultoi në një martesë të fshehtë propozimi i ASAP Rocky-t për Rihannën?

Fansat po aludojnë se ASAP Rocky dhe Rihanna janë martuar fshehurazi, pasi reperi publikoi projektin e tij më të fundit muzikor i cili përmban...

Kim Kardashian thotë se ‘martesat vijnë e shkojnë’

Kim Kardashian ka thënë së fundmi me shaka se ‘martesat vijnë e shkojnë’. Miliarderja është martuar tre herë më parë dhe aktualisht është në lidhje...

Shkurte Fejza publikon këngën ‘Vendi im’ (video)

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shkurte Fejza ka publikuar këngën e saj të re të titulluar “Vendi im”. Me zërin unik që ka Shkurta...

Mc Kresha pasi thirri Ezanin: Kisha pak turp, por ishte përvojë e jashtëzakonshme

Pasi thirri Ezanin në një xhami të Mitrovicës, Mc Kresha ka folur për këtë përvojë. Në emisionin “Wake Up”, reperi tha se kishte pak turp,...

Lajmet e Fundit