25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Anton Quni hap rast në polici, Facebooku dhe Instagrami i tij ishin cak i sulmit kibernetik

 

Deputeti i LDK-së, Anton Quni, njofton se adresat e tij në Facebook dhe Instagram kanë qenë cak i sulmeve kibernetike.

Quni njofton se rastin e ka lajmëruar edhe në Policinë e Kosovës.

Ju njoftoj se nga dje, prej sulmuesit kibernetik janë sulmuar adresat e mia elektronike, facebook dhe instagram.

Për momentin adresa ime në instagram gjendet në posedim të sulmuesit kibernetik.

Me rastin janë të njoftuara autoritetet e PK-së.

Faleminderit për mirëkuptim!

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

Suhareka ‘blindon’ kapitenin Yll Hoxha

FC Suhareka ka arritur marrëveshje për zgjatjen e bashkëpunimit me futbollistin Yll Hoxha, i cili është edhe kapiten i kësaj skuadre. Skuadra që e ka...

Veliaj i dhuron “Çelësin e Tiranës” Shkurte Fejzës, nesër koncerti te Pallati i Kongreseve

Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj ka përgatitur një surprizë për tifozët shqiptarë që po mbështesin Kombëtaren e Shqipërisë, që është duke zhvilluar ndeshjen me...

Lajmet e Fundit