4.8 C
Prizren
E hënë, 22 Prill, 2024

“Dashuria e jetës”, momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit

Meritoni dhe Ilnisa, janë dy konkurrentë të formatit ‘BBV3’ të cilët kanë krijuar një romancë brenda shtëpisë. Edhe pse çifti ka patur ‘ulje dhe ngritje’ në marrëdhënie, sidomos kohëve të fundit që pjesë e shtëpisë është bërë dhe një banore e re , Sara Karaj, mbrëmjen e sotme dyshja është shfaqur në momente romantike me njëri-tjetrin.

Teksa përqafohen dhe puthen në shtrat, Ilnisa e quan Meritonin ‘dashuria e jetës sime.’

‘Si ka mundësi që ti je dashuria e jetës sime, si ka mundësi? Që më acaron nervat dhe dalin gjithmonë llafet e mia o zot i madh!’- u shpreh Ilnisa.

 

Më Shumë

Kurti: 200 milionë euro investime për infrastrukturën në futboll

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, të dielën ka premtuar 200 milionë euro investime për transformim rrënjësor të infrastrukturës së futbollit në vend. Tashmë...

Ylli fiton duelin e parë gjysmëfinal në ‘Karagaçi’

Golden Eagle Ylli ka fituar duelin e parë gjysmëfinal, duke mundur Pejën si mysafir me rezultat 84:87 (22:23, 19:19, 30:15, 13:30). Kampionët kishin epërsi deri...

Lajmet e Fundit