14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Gjendet i vdekur një italian në Tiranë

Mësohet se policia ka gjetur të vdekur një shtetas italian në zonën e Laprakës në Tiranë gjatë ditës së sotme.

Ai quhet Gianluca Accogli dhe është 40-vjeç.

Nga informacionet e para thuhet se ai kishte një shiringë me heroinë të injektuar dhe ndaj dyshohet se shkaku i vdekjes së tij mund të jetë mbidoza nga droga.

Mësohet se italiani kishte shumë vite që jetonte në Shqipëri, ku punonte në një kompani private dhe pak kohë më parë ishte ndarë nga e dashura e tij 28-vjeçare.

Më Shumë

Lajmet e Fundit