0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Maloku për ‘zarfin’: Mos të dal një kryeministër “analfabet”, si presidentja!

Fadil Maloku14-18Ish- anëtari i KQZ-së nga radhët e AKR-së, Fadil Maloku e ka komentuar mundësinë e daljes së kryeministrit nga zarfi. Ai ka thënë se kjo do të ishte një dobësi e madhe.

Profesori Maloku thotë se nuk bënë të na paërsëritet historia, si me “daljen e presidentes analfabete”.

Ja komenti i plotë i Fadil Malokut në Facebook:

ZARFI I DRAGODANIT & ZARFI I BRUKSELIT

Do të ishte dobësi (e mesazh tejet i qartë për papjekuri totale politike të kastës së tanishme!)e llojit të vetë,nëse kryeministri i ardhshëm i Kosovës del nga (tani) ZARFI i Brukselit, ashtu siq polli presidentja analfabete, nga ZARFI i Dragodanit! Zgjedhjet, po duken ishin vetëm improvizim social për të arsyetuar (mos)prezencën tëhuajsuese ndërkombëtare…!?

Më Shumë

Shakira: Faleminderit për mbështetjen tuaj!

Një këngë nga ylli latin Shakira për ish-partnerin e saj Gerard Pique duke e tradhtuar ka thyer rekorde në YouTube, shkruan gazeta "Kosova Sot...

Ky është i riu që humbi jetën aksidentalisht në Prizren

Arlind Kelmendi është personi që humbi jetën aksidentalisht në Prizren. Viktima ishte I shoqëruar me një mik. Ai ishte bllokuar në veturë dhe u nxor n...

Lajmet e Fundit