23.8 C
Prizren
E martë, 9 Gusht, 2022

Me allti në “Shatërvan” të Prizrenit

Policia ka konfiskuar një pistoletë me pesë copë fishekë në “Shatërvan” të Prizrenit.
I dyshuari është arrestuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit në çantën e tij i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me pesë copë fishekë ”,njofton Policia e Kosovës.

“I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Rrebeshe shiu e rrufe, ky është moti për sot

Të dielën pritet të depërtojnë masa më të freskëta ajrore, duke sjellë destabilizim të motit. Nën këto kushte, moti parashikohet me diell dhe vranësira, të...

Mozzik ka një kërkesë të veçantë për Dua Lipën

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po qëndron në Kosovë në kuadër të festivalit “Sunny Hill”. Këngëtarja 26-vjeçare performoi në natën e parë të...

Lajmet e Fundit