23.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Një i mitur në Prizren ngacmon seksualisht bashkëmoshataren

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se i një mitur përderisa kishte qenë duke luajtur në një lokal, dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë po ashtu të mitur.

Sipas policisë, viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor, shkruan Gazeta Sinjali.

Ndërkohë, lidhur me rastin i cili dyshohet se ka ndodhur pasditen e djeshme në Prizren është konsultuar edhe prokurori i shtetit.

Rasti është iniciuar “Ngacmim seksual” dhe është ende në hetime.

Më Shumë

Rexhaj i VV-së: Le të paguajë KEDS, në fund të fundit për këtë dhe e ka kontratën

Deputeti Arbër Rexhaj i VV’së ka bërë përgjegjës kompaninë KEDS për situatën e krijjuar me reduktime pasi e ndaluan importin për shkak të çmimeve...

Papa Françesku: Lufta e Ukrainës largon vëmendjen nga uria

Papa Françesku ka thënë se lufta në Ukrainë tërhoqi vëmendjen nga problemi i urisë në botë dhe bëri thirrje për ndihmë urgjente ushqimore për...

Lajmet e Fundit