25.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Një kukull për seks që ngjan kaq e vërtetë

Kukull për seksNjë kompani japoneze pretendon se ka arritur në një tjetër nivel në prodhimin e kukullave për seks, që ngjajnë shumë me njerëzit.

Kukullat vijnë të kompletuara me ndjesinë e lëkurës së vërtetë dhe me sy që ngjajnë si autentikë.

Kompania Orient Industry thotë se kukullat e silikonit dallojnë pak nga vajzat e vërteta.

Ato kushtojnë rreth 1700 dollarë dhe vijnë nën emrin “Gratë Holandeze”.

Ky është termi që përdorin japonezët për kukullat e seksit.

Kompania thotë se të dhënat nga shitjet fillestare flasin për një sukses të jashtëzakonshëm.

Kosova bie edhe dy pozita më poshtë në renditjen e FIFA-s

Pas dy ndeshjeve të shtatorit, Kombëtarja e Kosovës ka rënë edhe dy pozita më poshtë në renditjen e FIFA-s. “Dardanët” morën rezultate jo të mira,...

62 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë, 3 prej tyre me fatalitet

62 aksidente kanë ndodhur në 24 orët e fundit në vendin tonë, ku 3 prej tyre kanë qenë me fatalitet. 20 nga këto aksidente kanë...

Lajmet e Fundit