11.8 C
Prizren
E shtunë, 2 Mars, 2024

Një person theret me thikë, prokurori e liron të arrestuarin

Thika5-22Një person është therur me thikë mbrëmë në fshatin Gjinoc të Suharekës. Policia bënë të ditur se i dyshuari është arrestuar.

Viktima ka raportuar në polici se kishte ndodhur një mosmarrëveshje me të dyshuarin, ku ky i fundit ka goditur me thikë viktimën dhe i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Siç transmeton Indeksonline, viktima ka marrë tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit dhe është liruar në shtëpi. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar.

Më Shumë

Shtëpia e Freddie Mercury në shitje për 30 milionë paund

Ish-shtëpia e legjendës së muzikës Freddie Mercury shitet për 30 milionë paund. Garden Lodge në Kensington, në perëndim të Londrës, më parë përshkruhet nga Mercury...

Vrasja në Malishevë, i akuzuari dënohet me 19 vjet burg

  Gjykata Themelore në Gjakovë, e ka dënuar të akuzuarin me inicialet I.Z me 19 vjet burg për vrasjen në shtator të vitit të kaluar...

Lajmet e Fundit