13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Plagoset me armë gjuetie një i mitur në Dragash

Një person i mitur është plagosur me armë të gjuetie në fshatin Glloboqicë të Komunës së Dragashit.

Katër të mitur, dy vajza dhe dy djem, të afërm mes vete po qëndronin në një dhomë kur njëri prej tyre u plagos rëndë.

Kështu bëri të ditur për Express, zëdhënës i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj

“Ai ka marrë lëndime në pjesën e gjoksit, ku më pas është dërguar nga familjarët në QKMF në Dragash e më pas dhe është dërguar në trajtim kirurgjik në Prizren”, tha Osmanollaj.

Më Shumë

Mësimdhënësi votues i LV-së, letër Nagavcit: Edhe 5 muaj dal në pension, po më tallin, jam i zhgënjyer

Beqir Letaj, një mësimdhënës nga Komuna e Prizrenit është shprehur i zhgënjyer me mos-ekzekutimin e pagave për grevistët. Letaj ka thënë se është votues i...

Balje për kalimin e mundshëm në Grupin Parlamentar të LDK-së: Nuk di çfarë vjen, por për bashkëpunim jam

Deputetja e Grupit Parlamentar 6+, Duda Balje, ka deklaruar se kohëve të fundit ka shumë mospajtime me Qeverinë e Kosovës, ku edhe bën pjesë...

Lajmet e Fundit