8.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Prizren/Arrestohet shoferi që shkeli këmbësorin në zebra

Xh.Zh, 21 vjeçar nga Prizreni, është arrestuar nga policia dhe është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Ai dyshohet se në mesnatës e së enjtes, e ka goditur me veturë një burrë në vendkalimin për këmbësor.

Kështu tha për Klankosova.tv Shaqir Bytyqi, zëdhënës i policisë për rajonin e Prizrenit.

Bytyqi tha se viktima ka marrë lëndime të rënda trupore.

“S.K, 21 vjeç sipas mjekut dërgohet në QKUK-Prishtinë”, tha Bytyqi.

Më Shumë

Lopez, rrëfim emocional për dashurinë me Affleck

Një rrëfim me lot në sy për marrëdhënien e saj plot ulje-ngritje me bashkëshortin e saj Ben Affleck, sjell Xhenifer Lopez në dokumentarin e...

Arrestohen katër të dyshuar për vrasje në tentativë në Rahovec

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar, të dielën në Rahovec, katër të dyshuar nën dyshimin se në bashkëveprim kanë kryer...

Lajmet e Fundit