15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Ronaldo dhe Shayk pozojnë për “Vogue”

ShaykAta janë një ndër çiftet më të përfolura të momentit. Futbollisti Cristiano Ronaldo dhe modelja ruse, Irina Shayk kanë pozuar për revistën “Vogue Espana”.

Cristiano duket tejet provokues ndërsa Irina mban veshur një fustan të bardhë. Fotografitë janë të Mario Testinos dhe titulli i revistës është “Dashuri dhe Futboll”.

Kopertina e “Vogue Espana” për muajin qershor i përngjan fotos së Kim dhe Kanye për “Vogue USA” vitin e kaluar.

Futbollisti portugez, 29 vjeç dhe modelja ruse 28 u takuan në 2010 dhe kanë pothuajse 4 vjet së bashku.

Së fundmi Irina ka pozuar për “Sports Illustrated”, ndërsa për portugezin muajin tjetër nis aventura e Botërorit Brazil 2014.

Më Shumë

Plagosja në Gjonaj të Hasit, tre të arrestuar lidhur me rastin

Tre persona janë arrestuar lidhur me ngjarjen që ndodhi më 22 maj, në fshatin Gjonaj të Hasit, ku u plagos një person nga arma...

Malisheva: Arrestohet një femër, dyshohet se sulmoi fizikisht familjaren e saj

Një femër është arrestuar në Malishevë. Ajo dyshohet se të hënën e kishte sulmuar fizikisht dhe psiqikisht familjaren e saj. Në njoftimin e policisë thuhet se...

Lajmet e Fundit