4.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Takim për koordinim

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka zhvilluar një takim të veçantë me drejtorin e Drejtorisë së Administratës, Edin Shehu.

Sipas tij, në këtë takim është biseduar për koordinimin e strategjisë rreth punës së kësaj drejtorie.

“Në vazhdën e takimeve në drejtoritë komunale, kemi takuar Drejtorin e Administratës, Edin Shehu dhe stafin e kësaj drejtorie. Gjatë këtij takimi biseduam dhe u koordinuam për krijimin e strategjisë për menaxhim më efikas të punonjësve dhe resurseve të administratës komunale dhe sigurimin e shërbimit civil të qëndrueshëm me integritet të lartë, korrektësi dhe barazi për gjithë qytetarët, pa dallim”, shkruan Totaj në Facebook./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Katër raste të parave të falsifikuara brenda 24 orëve

Katër raste të falsifikimit të parave janë raportuar në Policinë e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit.Në Fushë Kosovë një punëtor i bankës ka...

Prizren: Nën ndikimin e alkoolit një grua sulmon një burrë në kafiteri

Gjatë ditës së djeshme një burrë në Prizren është sulmuar nga një grua e cila ishte nën ndikimin e alkoolit. Rasti sipas policisë ka ndodhur...

Lajmet e Fundit