18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

VIDEOLAJM/Njihuni me pastruesen më të famshme në botë, videot e saj në TikTok janë hit!

Auri Katariina, një pastruese nga Finlanda, e cila filloi të postonte video në rrjetet sociale teksa pastronte.

Kjo gjë e bëri atë shumë të famshme dhe shumë njerëz tani më i drejtohen asaj për ndihmë për të pastruar. Ajo e nisi duke bërë video në TikTok dhe menjëherë u bë një “hit” në rrjetet sociale. Ajo pastron një shtëpi në javë falas.

 

Ajo e bën këtë sepse është e mendimit që dikush ka nevojë për të, prandaj zgjedh t’i ndihmojë.

“Zakonisht njerëzit që unë ndihmoj, i kanë fëmijët me probleme të shëndetit mendor ose që kanë pasur një problem në jetën e tyre. Mendoj se çdo njeri ka nevojë për pak ndihmë në jetën e tij.

Më Shumë

Përfundon shtrimi i shtresës së parë me asfalt në aksin rrugor që lidh fshatrat Novakë dhe Shpenadi

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se sot është përfunduar shtrimi i shtresës së parë me asfalt në aksin rrugor që lidh fshatrat Novakë dhe...

Historia e panjohur e deputetit rebel që Enver Hoxha e dënoi me vdekje! Anatemohej si aventurier sepse nuk martohej

Atij, pas vitit 1945, nuk i dhanë as punë shtetërore, as pension. I hoqën triskën e Frontit, triskën e ushqimeve, por ia doli të...

Lajmet e Fundit