1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Wanda Nara i fal tradhtinë Icardi-t, Fjalët e ndjera të futbollistit: Sa dhemb të lëndosh njerëzit që do

Wanda Icardi duket se ka lënë gjithçka pas dhe ka mbajtur familjen të bashkuar.

Ajo i ka falur tradhtinë futbollistit të PSFG, Mauro Icardi-t dhe ka vendosur të ecë përpara.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti përmes disa fotove në rrjetet sociale ku shkruan:

“Faleminderit dashuria ime qe vazhdove të besosh në këtë familie kaq të bukur.

Faleminderit që vazhdon të jesh motori i jetëve tona. Sa të dhemb të lëndosh njerezit që do. E kupton kur ke faljen e atyre që lëndove,” shkruan Icardi.

Wanda Nara i fal tradhtinë Icardi-t / Fjalët e ndjera të

Më Shumë

Ismail Kadare, pasdite

Ben Blushi Duke i uruar Ismail Kadaresë ditëlindjen, po botoj bisedën që kam bërë me të si pjesë e librit tim “41 Sekrete". Alda Bardhyli, Ismail...

Latifi: Në janarin e vitit 1990, forcat pushtuese serbe iu frikësuan lumit të madh të demonstruesve

Në 33 vjetorin e rënies së dëshmorëve Nesimi Elshani, Agron Fetahu, Halim Hoti dhe Hilmi Krasniqi, Komuna e Rahovecit ka organizuar homazhe pranë varrezave...

Lajmet e Fundit