20.8 C
Prizren
E hënë, 20 Maj, 2024

Zyrtare/ Ballkani transferon sulmuesin Arb Manaj

Sulmuesi klinas ka firmosur një kontratë me ekipin suharekas.

25-vjeçari shtatëlartë me parë në Kosovë ka luajtur te Dukagjini dhe Trepça ‘89. Derisa në Turqi ka qenë te A. Keciörengücü, Balikesirspor (huazim), Bandirmaspor (huazim) dhe në Kroaci te Slaven Belupo.

Vlera e tij në treg sipas transfermarkt ka 300 mijë euro.

Manaj gjithashtu ka qenë pjesë e Kosovës U21 dhe Kosovës A, me këta të fundit ka të zhvilluar tre ndeshje. Ndërsa ka djersitur edhe fanellën kombëtare te U19.

Më Shumë

Dëshmia e trishtë e vajzës së ish-kolonelit të Zogut: Mua dhe motrën na çuan në Belsh

“Kur unë isha vetëm pesëmuajshe, na morën në shtëpi, na hipën në një makinë dhe na çuan fillimisht në kampin e Beratit. Nënës i...

Sot Ylli – Trepça, finalja e katërt e serisë finale

Sot në Therandë zhvillohet përballja e katërt finale mes Golden Eagle Yllit dhe Trepçës. Mitrovicasit po udhëheqin 2:1 në serinë finale dhe nëse fitojnë do...

Lajmet e Fundit