20.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

2 të vdekur dhe 615 raste të reja me Covid në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë shënuar dy vdekje si pasojë e virusit Covid-19. Gjithashtu njoftohet për 615 raste të reja, raporton Gazeta Express.

Gjithashtu bëhet e ditur për 285 qytetarë të shëruar, teksa kemi 5.687 raste aktive.

Më poshtë lexoni raportin e fundit të detajuar:

Më Shumë

Zhgënjimi i Griezmann

Didier Deschamps iu deshën vetëm disa orë për të caktuar kapitenin e ri të skuadrës franceze. Trajneri 54-vjeçar u takua individualisht me disa lojtarë...

Vetura godet një fëmijë në Prizren

Një fëmijë është goditur nga një veturë, e cila është larguar nga vendi i ngjarjes. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas trajtimit mjekësor është...

Lajmet e Fundit