-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

22-vjeçarja dhe i shoqi gjenden të vrarë në banesë

Një 22-vjeçare britanike dhe bashkëshorti i saj janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre.

Dedektivët e policisë po e hetojnë këtë rast si vrasje. E reja dhe i shoqi, janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre në Cambridgeshire. Nuk dihet ende asgjë se si u gjet i vdekur çifti, ndërsa policia po heton në këtë drejtim.

“Ne jemi tepër të trishtuar për humbjen e vajzës sonë Maddie. Zemrat tona janë të thyera, nuk e imagjinojmë jetën pa të. Kjo humbje është shumë e madhe. Ajo ishte një person i bukur si brenda dhe jashtë. Maddie e kalonte kohën me familjen dhe miqtë”, tha një prej familjarëve të vajzës.

Më Shumë

Rast tragjik në Prizren: 39 vjeçari gjendet i varur në shtëpinë e tij

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Prizren, ku një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, ku dyshohet se bëri...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot me vranësira dhe me intervale me diell. Sipas këtij njoftimi, temperaturat...

Lajmet e Fundit