18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

35 aksidente trafiku me të lënduar, 74 me dëme materiale gjatë ditës së djeshme

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, kanë njoftuar se dje janë shënuar 74 aksidente me dëme materiale, 35 aksidente me të lënduar.

Ndërkohë janë arrestuar 21 persona, nga ta 14 janë dërguar në mbajtje, e gjithsej janë shqiptuar 1 mijë e 617 tiketa trafiku.

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Policia nis hetimet për vdekjen e një burri në Dragash

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një burri në Dragash. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për...

Peci: Bujqit e Rahovecit deri më tani janë përkrahur me 21 milionë euro

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, po qëndron në Rahovec në shënim të Ditës së Verës ku së bashku me përfaqësues...

Lajmet e Fundit