11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Arrestohet një person për mashtrim në Malishevë

Një person është arrestuar në Malishevë, pasi dyshohet se ka kryer veprën penale “Mashtrim”.

Policia njofton se ai i ka marrë para një gruaje.

 Malishevë 15.07.2023-14:20. Është arrestuar me datë 29.07.2023 i dyshuari mashkull kosovar, nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën e cekur, duke i marrë para të gatshme viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.”

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

21 vite burgim ndaj të akuzuarit për vrasjen axhës së tij në Kijevë të Malishevës

Gjykata Themelore në Gjakovë ka shpallur aktgjykim dënues kundër të akuzuarit B.B., për veprën penale, “Vrasje e rëndë” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose...

Neser në Malishevë fillon spërkatja e zonave endemike nga ethet hemoragjike

Nga neser në Komunën e Malishevës se do të bëhet spërkatja selektive nga toka të zonave endemike nga ethet hemoragjike Krime Kongo. Drejtoria për mbrojtje...

Lajmet e Fundit