12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Artan Abrashi kryetar i ri i degës së VV-së në Prizren

Artan Abrashi është kryetar i ri i degës së VV-së në Prizren.

Këtë e konfirmoi para pak çastesh zyrtari i kësaj partie në kryeqytetin historik, Adem Shabanaj.

Ky i fundit, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” poashtu bëri të ditur emrin e kryetares së grave dhe atë të parit të të rinjve.

Më poshtë edhe postimi i plotë:

Më Shumë

Arratisen me pushime Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez!

Si një nga yjet më të mëdhenj të sportit në botë, Cristiano Ronaldo ka fuqinë të kthejë kokën kudo që shkon (përveç Shteteve të...

Zhduket një person në Prizren

Një person ka njoftuar se axha i tij që vuan me probleme të shëndetit mendor ka dalë nga shtëpia e tij dhe nuk dihet...

Lajmet e Fundit