4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Shoferi humb kontrollin në Prizren, godet dy vetura me motoçikletë

Një aksidenti me motoçikletë  ka ndodhur  në rrugën “Remzi Ademaj” në Prizren.

Një person është dërguar me urgjencë në Qendrën Emergjente të Prizrenit.

Deri te aksidenti dyshohet se ka ardhur për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë së motoçikletës me rrethanat e komunikacionit, me ç’rast shoferi nuk ka arritur që të ndalet dhe ka goditur dy vetura që ndodheshin jashtë rrugës.

 

 

Gjendja e të lënduarit është stabile dhe i njëjti ndodhet jashtë rrezikut për jetë.

Më Shumë

Avdyli sulmon PDK e LDK: Nuk e kanë problem që dhe 20 vite tjera të pranonin që Serbia të lëshojë targa, veç për pushtet

Deputeti i partisë Guxo, Haxhi Avdyli, ka sulmuar ashpër dy partitë opozitare, PDK-në e LDK-në. Sipas Avdylit, këto dy partië nuk e kanë problem që...

Ballkani kualifikohet tutje në Kupën

Kampionia në fuqi e Kosovës në futboll, Ballkani i Suharekës është kualifikuar tutje në garën e Kupës. Ballkani e ka mposhtur me rezultat 3-1 në...

Lajmet e Fundit