11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Pas sherrit të bujshëm, Cllevio dhe Noizy fotografohen së bashku

Pak kohë më parë u rrethuam nga lajmet pët përplasjet mes reperit Noizyt dhe mbretit të Tik Tok Cllevios, ku veç dhunës nga njëri tjetri pasuan me dëmtim objektesh si dhe arrestimin e Cllevios.

Por pavarësisht Cllevio si një person pozitiv duket se i ka lënë inatet mënjanë. Kryefjala.com ka siguruar një foto të Noizyt dhe Cllevios së bashku.

 

 

Duke treguar edhe njëherë se Cllevio ka vendosur të lërë pas çdo gjë që ka ndodhur.

/GazetaSinjali/

Më Shumë

Policia konfirmon vdekjen e 77 vjeçarit në një motel të Prizrenit

Një 77 vjeçar nga Prizreni ka ndërruar jetë në njërin nga motelet në këtë komunë. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar, zëdhënësi i policisë në...

Tuna paralajmëron këngën e re, vëmendje merr komenti i ish-partnerit Cozman

Këngëtarja e mirënjohur, Tuna pas një pauze po rikthehet me një projekt të ri muzikor.Kështu ka njoftuar ajo përmes një postimi që ka bërë...

Lajmet e Fundit