13.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Sot përballen Golden Eagle Ylli dhe Ponte Prizreni

E diela nuk do të mbetet pa surpriza për adhuruesit e basketbollit.

Në palestrën “13 qershori” në Suharekë do të jetë një përballje mjaft e fortë.

Në Prince Caffe Superligën karshi njëri-tjetrit në parket do të dalin basketbollistët e Golden Eagle Yllit dhe Ponte Prizrenit.

Loja do të nis nga ora 19:00.

Skuadra nga Suhareka aktualisht gjendet në vendin e katërt me 41 pikë kurse prizrenasit gjendet në vendin e parafundit me 31 pikë.

Më Shumë

“Pata bashkëbisedim të ngrohtë”, Abidixhiku viziton fshatin Bellanicë të Malishevës

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku, vizitoi fshatin Bellanicë të Malishevës, ku u prit në shtepinë e familjes Kafexholli. Në një postim...

UCL/ Barcelona e Atletico, me nga një këmbë në gjysmëfinale

Dy skuadrat spanjolle, Barcelona dhe Atletico Madrid, kanë arritur t’i fitojnë ndeshjet e para çerekfinale. Barcelona nga disavantazhi arriti një fitore dramatike 3-2 në ndeshjen...

Lajmet e Fundit