9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Momenti i aksidentit në Rogovë të Hasit – VIDEO

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në rrugën Gjakovë – Prizren, përkatësisht në fshatin Rogovë.

Nga pamjet e publikuara në Facebook, shihet përplasja e makinave si rezultat i shpejtësisë së madhe dhe pakujdesisë së shoferëve.

Sipas policisë, një grua këmbësore ka vdekur në QKUK si pasojë e plagëve të marra nga ky aksident.

 

 

Ndërsa, ndihmë mjekësore kanë kërkuar edhe katër persona tjerë.

Policia ka bërë të ditur se dy shoferët e makinave të aksidentuara janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

Më Shumë

Krasniqi, Kurtit: Në vilën e kasapit të Kosovës, Titos, pranove të gjitha ato që i kundërshtoje

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka kritikuar ashpër kryeministrin e vendit, Albin Kurti, për marrëveshjen e arritur në Ohër me presidentin...

Shaqiri s’udhëton në Serbi për ndeshjen ndaj Bjellorusisë

  Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri nuk do jetë me kombëtaren e Zvicrës për ndeshjet e marsit. Në fund të muajit mars kombëtaret do të zhvillojnë ndeshjet...

Lajmet e Fundit