13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

39 aksidente gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin kanë ndodhur gjithsej 39 aksidente.

Fatmirësisht, nuk ka asnjë me fatalitet, ndërsa janë 14 me të lënduar.

25 aksidente kanë qenë me dëme materiale.

Po ashtu, janë shqiptuar 1379 tiketa në trafik.

Gjatë 24 orëve të kaluara, janë arrestuar 14 persona, 6 prej të cilëve janë në mbajtje, ndërsa 2 të tjerë në vuajtje të dënimit.

Më Shumë

Luizi rrëfen 4 sekretet e jetës së tij

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe t’i lexonin përpara të gjithëve, ndërkohë që mundoheshin t’i gjenin se...

Aktakuza kundër Donald Trump – çfarë do të thotë kjo për ish-presidentin amerikan

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump po akuzohet për një krim në lidhje me një pagesë që i ka bërë yllit për filma të rritur,...

Lajmet e Fundit