14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Aksident në Prizren, dy të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prizren.

Dy persona kanë marrë lëndime trupore.

“Ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime ku të përfshira kanë qenë dy automjete te udhëtarëve me targa vendore me drejtues meshkuj kosovarë”, njofton Policia e Kosovës.

“Si pasojë e aksidentit përpos dëmeve materiale, lëndime kanë pësuar njëri prej drejtuesve të automjeteve si dhe një pasagjer mashkull kosovar”.

“ Te lënduarit pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar”.

Më Shumë

Gashi: Bakalli e ka telefonuar gjykatësin në Prizren për ta dënuar Demaçin

Analisti Shkëlzen Gashi ka folur për Ligjin e Lustracionit. Gashi në emisionin Pressing në T7, tha se një ligj i tillë do të shkaktonte shumë...

Sot përfundon Superliga e Kosovës në futboll

Do të zhvillohen sot ndeshjet e xhiros së 36 dhe të fundit në Superligën e Kosovës në futboll për edicionin garues 2022-23. Kmapioni, nënkampioni dhe...

Himnet në ankand

Lajmet e Fundit