23.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Aksident trafiku te ‘Tranziti i vjetër’ në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme te  ‘Tranziti i vjetër’ në Prizren, raporton portali FrontOnline.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, por deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

 

 

Sipas disa fotove që kanë dërguar lexuesit e portalit “FrontOnline”, shihet se  vetura e tipit Golf ka dalur nga rruga pasi që është goditur nga vetura tjetër.

Ndërsa në vendin e ngjarjes ka arritur edhe njësiti i trafikut rrugorë i Policisë së Kosovës.

  

 

Më Shumë

Vazhdojnë pritjet e gjata në pikat kufitare

Edhe mëngjesin e 15 gushtit ka kolona nëpër pikat kufitare që të largojnë nga Kosova. Kështu në pikën kufitare në Merdarë pritjet janë më shumë...

Zelensky ndezë rimeçin mes Usyk dhe Joshuas me mesazhin e tij të fuqishëm

Në ato orë të vetmuara pas dyerve të mbyllura, Oleksandr Usyk është përgatitur për rimeçin me Anthony Joshuan. Që kur u largua nga shtëpia në...

Lajmet e Fundit