29.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Anthony Joshua sonte kërkon fitore

Boksieri Anthony Joshua dhe Robert Helenius sonte do të duelojnë mes vete në “arena O2” në Londër.

Helenius do të ballafaqohet me Joshuan pasi Dillian Whyte dështoi në një test dopingu.

Joshua është favorit i madh në duelin te sotëm.

Meçi parashikojet të fillojë nga ora 23.00 apo 23.30.

Joshua po punon që t’i jepet rasti sërish për të luftuar për titull të kampionit botëror.

Dasmori qëlloi me armë për të festuar, gabimisht vret dhëndrin

Ngjarje tronditëse është regjistruar në Jordani, ku dhëndri është vrarë aksidentalisht ditën e tij të dasmës. Autor i vrasjes aksidentale ishte një nga dasmorët, që...

Specialja ua vazhdon paraburgimin Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit

Fillimi i nëntorit do të shënojë përvjetorin e tretë të arrestimit të katër prej ish-udhëheqësve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. E kur kjo kohë...

Lajmet e Fundit