5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Arrestohen dy gra në Prizren për prostitucion

Dy gra janë arrestuar në Prizren për mundësim ose detyrim në prostitucion.

Policia në raportin 24-orësh të martën, njoftoi se ato janë dërguar në mbajtje pas intervistimit nga prokurori.

“Janë arrestuar dy të dyshuara për kryerjen e veprës ‘mundësim apo detyrim në prostitucion’. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Më Shumë

Shaqiri refuzon të flas për mediat serbe

Xherdan Shaqiri nuk ka pranuar që të flas për mediat serbe pak para fillimit të ndeshjes ndërmjet Zvicrës dhe Brazilit. Futbollisti nga Gjilani nuk luajtur...

Federata e Futbollit të Portugalisë do të paraqesë dëshmi në FIFA që Ronaldo e shënoi golin ndaj Uruguait

Portugalia e mposhti Uruguain me rezultat 2:0 të hënën mbrëma në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Kupën e Botës. Goli i parë...

Lajmet e Fundit