19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Arrestohet gruaja nga Rahoveci, dëboi nga shtëpia bashkëshorten e djalit të saj

Një grua nga Rahoveci është arrestuar nënë dyshimin se ka dëbuar nga shtëpia, bashkëshorten e djalit, me të cilën i biri i saj, ishte në bashkëjetesë martesore.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.
Rasti ka ndodhur më 2 shtator rreth orës 16:00, derisa arrestimi i të dyshuarës u bë më 5 shtator.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, nën dyshimin se e njëjta me datën e lartcekur e ka dëbuar nga shtëpia bashkëshorten e djalit, viktimën femër kosovare, me të cilën ishte në bashkëjetesë martesore. Me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”- thuhet në njoftimin e policisë.

Më Shumë

Albin Kurti, kryetar i VV-se edhe për një mandat me 98.6% të votave

Albin Kurti është zgjedhur për herë të tretë kryetar i Lëvizje Vetëvendosje, ku pro Kurtit ishin 98.6 për qind e votuesve, kundër ishin 0.89...

Rahoveci përforcohet me Mandersonin

KB Rahoveci ka njoftuar se ka nënshkruar me amerikanin Isaiah Manderson. Manderson është i gjatë 208 cm dhe luan në pozitën 5. “Qendra Amerikane vjen te...

Lajmet e Fundit