23.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Arrestohet hajni i një lokali në Prizren

Policia ka arrestuar një person të dyshuar për vjedhje të një lokali në Prizren.

I arrestuari është dërguar në mbajtje.

 

Rr. Zahir Pajaziti, Prizren. 24.09.2023 – 05:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti në lokalin pronë e ankuesit mashkull kosovar ka kryer vjedhje. Lidhur me rastin pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 

Më Shumë

Kurti: Me Turqinë jemi shtete aleate, shkëmbimet kalojnë 1 miliard euro

Kryeministri Albin Kurti, mori pjesë në ngjarjen e organizuar nga ambasada turke në Kosovë, me rastin e “Ditës së Demokracisë dhe Unitetit Kombëtar” të...

Punime intensive për ndërtimin e tualeteve publike në Prizren

Punimet për ndërtimin e tualeteve publike përballë ndërtesës së Administratës Komunale në Prizren po vazhdojnë me intensitet të lartë. Ky projekt është pjesë e aktiviteteve...

Lajmet e Fundit