19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Arrestohet hajni serik në Prizren, kreu disa vjedhje të rënda

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për disa vjedhje në rajonin e Prizrenit, raporton PrizrenPress.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Lidhur me rastin, njësia policore ka arrit të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuarin mashkull kosovar, i cili dyshohet se ka kryer disa vjedhje në lokacion të ndryshëm. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton Policia./PrizrenPress.com/

Më Shumë

LDK pritet t’i shpallë sot zgjedhjet e brendshme

Lidhja Demokratike e Kosovës ka hyrë në vitin e tretë të saj në opozitë, dhe si duket në të kanë nisur disa zhvillime. Nacionale...

Mbappe nuk largohet nga PSG-ja

Kylian Mbappe ka premtuar se do të qëndrojë në Paris Saint-Germain sezonin e ardhshëm, pasi u shpall Lojtari i Vitit në Ligue 1 për...

Himnet në ankand

Lajmet e Fundit